SPOLUPRÁCE S MATTONI

mattoni_milafurstova_etikety.jpg

Etikety Mattoni

V průběhu let 2018 a 2019 společnost Karlovarské minerální vody - značka Mattoni - uvedla limitovanou edici láhví s etiketami, které vytvořila právě Míla Fürstová. Svojí bravurní kresbou do etikety vkreslila dětský sen Heinricha Mattoni, který se stal skutečností. Poděkování na tomto místě patří i dnes již legendární kapele Coldplay, která velkoryse souhlasila s uvedením svého jména na této výjimečné etiketě. Takže, až budete v ruce držet Mattonku, zbystřete. Vyplatí se prohlédnout si ji pozorně a do detailů. 

image002-2.jpg
image001-1.jpg
image003-1.jpg

Bigboard Mattoni

Pro Karlovarské minerální vody Míla rovněž vytvořila novou podobu Orlic, které můžete vidět poblíž Velkého Meziříčí a Plzně a stala se tak jakýmsi patronem unikátního projektu. Uznání a obdiv si totiž zaslouží odvážný nápad kreativců KMV, kteří jedinečné bigboardy ve tvaru Orlic poskytují jako originální prostor pro tvůrčí realizaci mladým začínajícím talentovaným výtvarníkům. 

image003(1).jpg
image002(1).jpg

Reklama Mattoni v televizi

Z Mílou vytvořené etikety pro Mattonku vznikla reklama, kterou režíroval Peter Hirjak ve spolupráci s animátory ze společnosti MagicLab. Spot vysílaly všechny hlavní české televizní kanály a na YouTube má v počtu shlédnutí naprosto neuvěřitelná čísla. O výjimečnosti této reklamy svědčí i skutečnost, že ji Národní filmový archiv zařadil do svých sbírek jako umělecký počin, který se zcela vymyká běžné reklamní tvorbě.

Poděkování společnosti Karlovarské minerální vody

Dovolte mi, abych na tomto místě vyslovil upřímné osobní poděkování za důvěru a velkorysou finanční podporu filmu Křídla pro Coldplay panu Alessandru Pasquale a jeho úžasnému kreativnímu týmu, jež tvoří lidé s velkým citem pro umění Ondřej Postránský, Peter Schenk, Jan Kolafa, Olga Kuchárová, Dominika Zúberová a i další, kteří se podíleli na naší nezapomenutelné a inspiratívní spolupráci. Jsem přesvědčený, že se vše, co vzniklo v rámci našeho společného tvůrčího úsilí nesmazatelně zapíše do bohaté a obdivuhodné historie značky Mattoni. Včetně filmu Křídla pro Coldplay. Ještě jednou všem velké DĚKUJI. Peter